ANA SAYFA

Müsteşarlarımız

GÜNCELLENME TARİHİ : 23/06/2017

Dr. Ahmet Fikri TÜZER
01.12.1924 - 14.09.1927

Dr. Hüsamettin KURAL
14.09.1927 - 08.11.1937

Asım ARAR
15.11.1937 - 22.01.1945

Dr. Ekrem TOK
02.03.1945 - 03.03.1952

 

 
Dr. İbrahim Şevki ATASAGUN
16.01.1958 - 14.07.1960

 


Dr. Nusret FİŞEK
1966

Dr. Alaaddin ERKMEN
05.01.1962 - 04.12.1962

Dr. Faruk İLKER
19.02.1966 - 13.03.1971

 


Dr. Osman YAŞAR
18.06.1971 - 16.03.1972
30.05.1972 - 01.09.1977

Dr. Abdurrahman YURTASLAN
04.10.1977 - 20.01.1978

Dt. Tonguç GÖRKER
20.01.1978 - 12.02.1979

Dr. Ertuğrul AKER
02.02.1979 - 14.01.1980

Dr. M. Enver ŞENERDEM
14.01.1980 - 12.01.1982

Doç. Dr. Ferudun GÖKIRMAK
01.05.1982 - 04.12.1983

Prof. Dr. Yunus MÜFTÜ
19.02.1985 - 24.07.1985

Dr. Tandoğan TOKGÖZ
14.11.1986 - 28.10.1988

Op. Dr. Ergun ÖZDEMİR
31.10.1988 - 16.03.1990

Prof. Dr. Ferhan ÖZMEN
22.03.1990 - 10.08.1991

Prof. Dr. A. İlhan ÖZDEMİR
21.01.1992 - 18.10.1993

Dr. Aytun ÇIRAY
13.07.1993 - 18.08.1997

Prof. Dr. Sedat ÜNAL
25.08.1997 - 17.03.1998

Dr. Süreyya ADANALI
18.03.1998 - 15.06.1999
 

Doç. Dr. Halûk TOKUÇOĞLU
15.06.1999 - 14.06.2001
 

Doç. Dr. Sefer AYCAN
15.06.2001 -27.12.2002
Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR
27.12.2002 - 08.05.2007

Uzm. Dr. Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU
27.09.2007 -02.12.2008

 


Prof. Dr. Nihat TOSUN
02.12.2008-26.05.2014

 

 
 
Eyüp GÜMÜŞ
Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
26.05.2014-